Aktuality

Registrace na 27. kongres nemocniční farmacie spuštěna

Vážené kolegyně, vážení kolegové,

rádi bychom Vás informovali, že dnešním dnem je spuštěna registrace na již 27. Kongres nemocniční farmacie. Již nyní naleznete na těchto stránkách rámcový odborný program celého kongresového víkendu, jehož motto zní „Imunoterapie – nové možnosti pro lepší život“. Můžete se těšit na několik novinek v programu, jako je například nový blok týkající se robotizace lékáren. Nemůžeme nezmínit zvýhodněné registrační poplatky, které platí v případě registrace do 10.9.2023.

Důležitá změna se letos týká ubytování, které si nově účastníci zajišťují sami. Na stránce Ubytování jsme pro Vás připravili podrobnější informace, včetně odkazů na konkrétní ubytovací kapacity, kde je pro účastníky kongresu předem rezervovaná kapacita.

Jako v uplynulých letech je i 27. ročník kongresu pořádán hybridně – tedy, pokud Vám časové možnosti nedovolí do Ostravy dorazit fyzicky, lze kongres absolvovat i distančně.

Pokud však do Ostravy dorazíte, v což upřímně doufáme, v rámci registračního formuláře najdete již tradičně možnost přihlásit se na společenský večer, který se bude konat v sobotu 11. listopadu v prostorách hotelu Clarion.

Rádi bychom Vás v rámci registračního formuláře také požádali o předběžné vyjádření k účasti na pátečních a nedělních aktivitách z důvodu naplánování adekvátní kapacity. Pokud se na Vás vztahují nějaká omezení ve stravování, prosíme, uveďte tuto informaci v poznámce k registraci.

Těšíme se na Vaši účast,
Organizační výbor kongresu

kongres_2023

Další aktuality

17. 05. 2024

Aktualizováno – program v příloze Pracovní den Sekce nemocniční farmacie ČLS JEP se koná 24. května 2024 a je možné se ho zúčastnit prezenční…

05. 05. 2024

Vážené kolegyně, vážení kolegové, členové ČFS, Jak už asi víte, letos na podzim EAHP uspořádá první ročník sympozia nazvaného EAHP BOOST.  Již název napovídá,…

30. 04. 2024

Vážené kolegyně, vážení kolegové, přijměte prosím pozvání na společnou akci IKEM a Sekce nemocniční farmacie ČFS. Připravili jsme pro Vás nový vzdělávací formát –…

08. 04. 2024

Dovolujeme si Vás pozvat na XII. odbornou konferenci, kterou pořádá společnost Ardeapharma ve spolupráci s ČLS JEP – SKVIMP a ČFS ve dnech 25….

Související instituce
a webové stránky